SAO

SAO Extra Edice - Pravá legenda?

2. ledna 2014 v 12:41 | Kasumi-san
Očekávání: Když jsem viděla v zimní sérii speciální díl Sword Art Online, těšila jsem se. Co nového přinese spojení Aincraidu a Elfů z Alfheim? Doufala jsem v epické boje a pokud možno originalitu. Proto jsem dneska k SAO s anglickými titulky usedla vcelku s nadšením.

Po shlédnutí: SAO mě zklamalo. Co to mělo být? Tu hodinu a čtvrt zabrali pouze flashbacky, jak kdo koho porazil, jak se kdo s kým seznámí a jak oboje hry skončí. NUDA. Zbývajících 25 minut bylo tedy opravdu k ničemu. Ano, konečně se ukázalo, jak si víly žijí v Aincraidu z předchozího SAO. Ale to bylo taky nic moc. Skoro předpokládatelný děj. Takže vlastně zbytečné. Zklamalo mě to.

Tak doufejme, že až vyjde další (pokdu to mé chápání dobře pojalo), snad bude další už něco lepšího.


Sword Art Online

23. listopadu 2013 v 18:04 | Kasumi-san
(obrázek je z anime.akihabara.cz)
Název: Sword Art Online

Překlad: Umění mečů online (je to jenom můj hrubý překlad)

O čem to je: Anime od studia A-1 Pictures vypráví příběh Kazuty Kirigaji s přezdívkou Kirito, který se rozhodne, že se připojí do nové virtuální MMORPG hry. Ta má však dva zajímavé háčky. Hráči je umožněno se ze hry odhlásit pouze v případě, že ji dokončí. A co víc, pokud cestou ve hře zemře, zemře i jeho tělo ve skutečném světě.
(Akihabara)
Nejoblíbenější postavy: Yui, Alicia Luu, Sugou

Nejsrandovnější momenty: Rodinka Kirito-Asuna-Yui-chan! :3

Nejsmutnější momenty: Dočasné sbohem Yui-chan TT_TT

Nejepičtější momenty: Kiritův souboj s Heathcliffem :3

Celkový názor: SAO je super anime s originálním příběhem. Našla jsem na něm jedinou chybu, a to jsou soundtracky, které mě nijak neoslovily a nic mě nedonutilo se jim myslí více věnovat, než dějství. Jinak všechno bylo opravdu skvělé. Vřele doporučuji ^^
Body: 9/10
 
 

Reklama