Klasika mého života

Something...?

15. května 2014 v 18:42 | Kasumi-san
Písnička: Naruto Epic Soundtracks (Tragic)
Anime: Guilty Crown
Manga: ------
(jednoduše crazy :'D)

Zase si sem něco spísnu... tak proč ne, že? ^^
Trochu jsem na tom zapracovala. Dodala jsem anime, která jsem za tu dobu viděla (a že jich není moc...) a udělala jsem ty ikony na jednotlivá anime. Chci udělat ještě ikony na mangu a na psaní.
Každopádně mám skvělou zprávu pro všechny Narutofily! Dnešním dnem vyšel další díl - a není to filler! :3 Ani nevíte, jak jsem happy :D Popsala jsem z toho dneska na občance celou stránku slovy Není filler!
A když to viděl soused, tak se podivil: "Není filler? WTF?"
Áno, jsem prostě trhlá :D Ještě nebýt líná a hodit to sem! :D
Mnom, pokračuju v dodělávání cosplaye Rin, je to na 90% procent hotové! :D Zbývá mi čelenka Konohy (na kterou si zas jak blb šetřím ._.), barva na obličej a nějaké kloudné boty :D
Tak, já padám postoupit na Guilty Crown ^^

Změny

10. května 2014 v 11:53 | Kasumi-san
Písnička: *nothing*
Anime: Guilty Crown
Manga: -----


Ták! Jak se líbí lay? ^^
Ani nevíte, jak dlouho jsem ho vybírala :'D Ale s výsledkem jsem víceméně spokojená :3 Je to takové... hezky světlé, navíc fantasy... no prostě paráda! :3
MAKY.OREL podle mně dělá super layouty, ačkoliv tu a tam dominovaly i od jiných (bystřejší by si všimli, že v jednu chvíli byl blog katastroficky fialový, pak bílý (a to se nedalo nic přečíst :D) a potom ještě jednou fialový :D Prostě mě mrzí, že tak hezké laye jsou na staré nastavení blogu a ne na to nové... ale což.
A i já možná někdy budu dělat laye... pokud na to budu mít vůbec nervy :'D

No a s tím to přináší i pár dalších obohacení -

- Ankety. Rozhodla jsem se, že se víc budu zajímat o váš názor a skoro pod každý článek budu dávat nějakou tu anketu (a někdy to budou i troloviny bez smyslu :D )

- Pak jsem si říkala, že udělám lépe to oddělování (povídky, anime, manga atd.) a v následujících týdnech si zkusím udělat vlastní buttony na jednotlivé kategorie :D (používám odborná slova! :D )

- Taky mám novou ikonu :D Tu sem dám až později, ale mohli jste si všimnout, že ta stará zmizla.

- A taky přijímám nová SB, protože ty předchozí dvě jsou nějak neaktivní, navíc to chce ještě víc SB! :D A ještě něco: kouknu se po nějakém dalším členství, ať je na blogu co nejvíc kravin! :D

P.S. Náladu píšu v obrázku nejníž ^^

Co člověk udělá pro společnost

3. dubna 2014 v 16:27 | Kasumi-san
Yo, bytosti!

Já ožila ^^"

Jsem marod, takže je to celkem jasné - času mám kupy! :D Takže jsem se rozhodla, že se tu vyšťavím (bože a to mám psát ještě reg! ._. ).

Anime ve dvou

19. března 2014 v 8:28 | Kasumi-san
Čus! Já zas ožila :D ^^
A přináším vám jedno téma - dopředu vás ujištuji, že nejde o mě a nějakého otaku kluka! :D Já jsem stále Forever Alone :3
Jde o koukání na anime společně se ségrou - hai, ségra je taky otaku :3
Společně máme rozkoukané Kuroshitsuji II, vzhledem k tomu, že obě máme stejný názor na Sebáka (nová přezdívka pro Sebastiana, přesněji Sebák Jebák :´D ), je to docela zábava.
Protože jsem se chtěla již dřív koukat na anime ještě s někým, tak jsem to teda vyzkoušela se ségrou, proto níže píšu, jaká plus i mínus to má.

PLUS:

- Můžete se sousedem diskutovat mezi (tedy, pokud se to zrovna hodí o.O )
Někdy, když mě zrovna napadne něco, co bych mohla podotknout, řeknu to hned (pokud se tam teda neodehrává něco... zajímavého), dělá to tak i ségra, někdy se dokonce shodneme. A když ne, tak stopneme díl a diskuze začíná :D

- Stejný pohled na postavu/y vytvoří dost vtipné komentáře
Sem dám dokonce příklad: Když jsme na to začaly koukat, ten den jsme měly k večeři hranolky (holky nezdravé xD ), a když jsme snědly, co jsme daly, ségra ještě přinesla misku se zbytkem těch studených, abychom to jedly. A ten, kdo viděl aspoň jednu sérii Kuro, jistě zná Sebákovy zbraně - jídelní nože.
Mnom, ségra přišla s tím, že si dala několik hranolek stejně, jako on a teď ho začala předvádět - HRANOLKOVÝ SEBÁK! :´DDDD

MINUS:

- Musíte u toho být oba
Většinou já jsem pryč, zatím co nee-chan se povaluje doma, ale slíbila mi, že se nebude koukat beze mne. Zatím to dodržuje, ale když já mám čas, ona zase nechce, nebo má zas něco ona. Většinou se na to najde čas hlavně o víkendu, kdy jsme doma obě (teda krom téhle soboty :D ). Vzhledem k tomu, že já mám ještě rozkoukané SnK, tak mi to ani nijak nevadí, ale ségra kouká na staré episody Fairy Tailu, což já považuju za nedostatek rozkoukaného anime.

- Je těžké najít stejné anime, které se bude líbit oboum
S tímhle případem jsem se teda nesetkala, ale je taky možné, že se to může stát. Každý máte rád jiné anime, každý viděl jiné, potom je hned těžší najít něco, u čeho se budete bavit oba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale pokud se přes ty problémy přenesete, můžu vám garantovat, že si to užijete ^^
Jak je to s vaší zkušeností anime ve dvou? Pište do komentů! ^-^

To je pro vás, tupci! ^^

26. února 2014 v 11:42 | Kasumi-san

Když se cítíš, jak pako OwO

25. února 2014 v 18:17 | Kasumi-san
Čus, meruňky!
Tak jak jde život? ^w^
Já si tu začnu psát o jakémsi téma, které je omýlané hlavně u dněšních dívek: Když se cítíš, jako pako :3
Jásně, z toho je znít, že jsem dneska měla happy den. A z toho mě většinou ke konci přepadne filozofie o životě...

Moje RPG historie

21. února 2014 v 12:24 | Kasumi-san
Protože jsem tu poslední dobou moc nežila, jenom jsem přidala obrázky vlčích podob a ani tu recenzi na včerejší díl jsem sem nehodila, rozhodla jsem se vám to vynahradit a rozepsat se tu trochu o mé historii v textové Role Playing Game - RPG.

Začalo to celkem jednoduše - s počítačem jsem byla už velký kamarád ( a naše kamarádství je věčné xD ) a ani nevím, jak, narazila jsem na svou první RPG - o elfech. Jak se jmenovala, to si už nevybavím, snad ani adresu, ale hrozně mě to bavilo. Každý den po škole, každé ráno o víkendu jsem vytáhla noťas, zapnula ho a aý do večera hrála tu textovou hru, nic jiného v tom prohlížeči otevřené nebylo.

Proč jsem ráda, že nejsem hezká ani oblíbená

21. ledna 2014 v 20:23 | Kasumi-san
Takže! Určitě to někteří z vás znají: Nejste populární, nikdo vás "nemá rád" a připadáte si, jako by jste neexistovali, možná si myslíte, že vám krása moc nepřeje. Já jsem na tom podobně. Někomu to sice vadí, ale já jsem naopak ráda. Proč?

1. Mám více času pro sebe a své zájmy
Áno, áno. Kdybych byla hvězdou třídy, nic jako anime, RPG, psaní nebo koně by asi být nemohlo. Všichni by se mnou chtěli chodit ven, chtěli by u mě přespat, jít se mnou do obchoďáku a podobné věci, kterými žijí populární bytosti. Já ven moc ráda nechodím, tedy, nemám tam co dělat a když je někdo u mě, nevím, jak ho zabavit. Proto mám čas na anime, RPG a podobné zájmy.

2. Nejsem otravováná blbečky
Snad všechny oblíbené dámy z naší třídy mají hezký ideální obličej a tělo a nebo se o ně kluci prostě zajímají. Avšak někdy to jejich otravování leze na nervy i mě a to nejsem oběť nikdy. Prostě chlapci prahnou po pozornosti dívek. Kradou jim věci a naivní holky je samosebou zase honí a chytají věci. Přesně to, co kluci chtějí. A když ani to nezabere, tak se jejich ruce přiblíží k jejich tělům, jedno je jim, jestli následuje osahávání či poplácání po čemkoliv. To si taky nechám ujít.

3. Hádky se mi vyhnou
Protože nejsem ve středu třídy většina hloupých "žabomyších" hádek se mi vyhne a tím se mi vyhne i stres a strach ze školy. Vlastně díky tomu, že nejsem ve středu, tak většinu těhle sporů a podobných vztahů sleduju z povzdálí a mám o tom vlastně větší přehled, než účastníci hádek. Což je fajn.

Nový vzhled

4. ledna 2014 v 14:27 | Kasumi-san
Já vím, už jsem ten lay měnila o Silvestru. Ale tenkrát jsem nebyla vůbec spokojená. Celé mi to přišlo strašně... odbyté. Proto mi to nedalo spát (ne doslovně, já spím :3 ), a zase jsem začala pátrat na Googlu. Nejdřív jsem hledala nějaký anime lay, ale nějak se mi nepovedlo, ani když jsem plánovala ho objednat. Nuže jsem náhle narazila na jeden už moc nepoužívaný blog. Prozkoumala jsem jeho laye, a byly úžasné. Líbil se mi Underwater, protože jsem vodomilka ^w^ Proto jsem si ho tedy důkladně prohlédla a stáhla.

Překvapil mě celý balík obrázků a písma, ve kterém se však dalo zorientovat. Proto jsem počala nastavovat.
Bála jsem se, že lay bude už starý a dělaný na staré nastavení blogu. Ale nebyl. Byl relativně z téhle doby, což mi hrálo do karet. A zjistila jsem i magořinu - nastavování laye mě bavilo! Opravdu, měla jsem z toho potěšení m (_ _) m . Těšila jsem se na výsledek a ten po hodině nastavování obrázků, dávání odkazů a shánění ikonky opravdu přišel - a vidíte sami. Já jsem se do toho laye zamilovala a nějakou dobu tu asi pobude, než se rozhodnu najít nový.
Jediné, s čím nejsem moc spokojená, je to menu. Já osobně jsem zvyklá na menu na levé straně, ne na pravé, ale co se dá dělat - holt si budeme muset zvyknout. Jediné, co ještě dodělám, je ikonka, ale to nebude problém.

Happy Otaku Day!

15. prosince 2013 v 18:46 | Kasumi-san
Ano! Dnes je den můj a mých přátel se stejným zájmem! Yattaay ^w^ .
Ani jsem nevěděla, že něco takového je, ale radost mi to dělá :33 I Otaku mají právo na svůj den, no ne?!
Dala bych si anime maraton. Ale dneska jsem skoro celý dne strávila s jinými otaku, takže to bylo super :3 A přečetla jsem mangu, první díl Ve službách Nuly. Je kamarádky. Takže aspoň jedna manga! :33

Takže si to užijtr, když je ještě mimoto třetí adventní neděle ^_^ . Happy Otaku Daay ^.^
A jeden můj...

Můj pokus o bábovku

24. listopadu 2013 v 13:18 | Kasumi-san
No, našla jsem si na internetu rychlo-recept jako nápad, že si chci udělat bábovku, protože jsem měla extra hlad. Otevřela jsem si dědu Googla a dala tam "buchta ke kávičce" a vyjelo mi tohle:Říkala jsem si, že to vypadá dobře, navíc je to jednoduché i na mě, protože já spackám každé jídlo, na které sáhnu. No, tak jsem začala pečlivě připravovat, odměřovala (vyjma toho oleje a mlíka, na to jsem byla líná xD ) a míchala asi pět minut. Vytvořily se mi tam sice takové hrudky, ale nad tím jsem mávla rukou s tím, že se to "v mikrovlnce dodělá." Šoupla jsem to tam, nastavila parametry a pustila. Nuže, poslušně jsem čekala ty tři a půl minuty a když mikrovlnka zapípala, vystřělila jsem k tomu a otevřela ji. A musela jsem se smát. Čekala jsem lepší výsledek, než tuhle břečku:

(sakrá, proč to nejde otočit? >.< )

Vyndala jsem hrnek a došla k dalšímu objevu: TY HRUDKY NEZMIZELY, NAOPAK

(budete muset trochu pootočit hlavinku, gomene ^^ )

A poté jsem došla k závěru: Já spackám každé jídlo, na které sáhnu xD
Ségra mě dlouze poučila o tom, že se to musí vymazat (ale to v tom receptu nebylo! TT_TT ) a počala sama dělat novou se všemi pokyny, kterými mě zahrnula.

Její bábovka se povedla, měla vypadat, tak jak měla a ještě ke všemu byla výborná. Ze ségry bude fakt super ženuška :D
Udělala bych pic ségřiný bábovky, ale byla tak božská, že jsme ji snědly dřív, než jsem se vzala svýma rukama mobil a cvakla to xD
 
 

Reklama