Guilty Crown

Guilty Crown

13. června 2014 v 21:03 | Kasumi-san

Název: Guilty Crown

Překlad: Provinilá koruna (zase vím, že je to blbost, ale prostě mě to napadlo xD)

O čem anime je: Když se řekne terorista, tak si každý vybaví obrázek muže/ženy bojující za...za co vlastně? Spravedlnost? Uchvácení vlády? Možná se to všechno dozvíme v anime Guilty Crown. Podíváme se zde na 17ti letého středoškoláka se jménem Ouma Shu, který jednoho dne potká zpěvačku skupiny Egoist, Inori Yuzuriha. Najde ji na svém oblíbeném místě hladovou a zraněnou. Leč po čase si pro ni přijde vládní skupina GHQ, protože Inori patří k teroristické skupině, kteří si říkají Pohřebáci. Na Shuovi je tedy úkol doručit Void Genom veliteli Pohřebáků jménem Gai Tsutsugami. Po cestě je vůz s Inori napaden a při její ochraně Shu přijme Void Genom, má tedy k dispozici "sílu králů". Je schopný z lidi vyjmout Void - zbraň, předmět, cokoliv podle srdce a povahy člověka. Porazí GHQ vojáky a zachrání Inori. Jelikož má "sílu králů", tak je požádán zda-li se přidá k Pohřebákům. Přidá se k nim? Jaká bude jeho úloha? Co bude s ním a Inori? To vše a ještě mnoho dalšího.

Moje oblíbené postavy z tohoto anime: Tsugumi, Ayase, Hare, bílý Gai a zlý Shu (no co, vypadají epicky a děj je lepší! xD)

Nejsrandovnější momenty: Všechno s Tsugumi - ona je prostě dobrá! xD

Nejsmutnější momenty: Vzpomínky na Ztracené Vánoce

Nejepičtější momenty: Většina bojů (hlavně na konci)

Můj celkový názor: První, co řeknu, je to, že jsem čekala, že si Inori oblíbím. Upřímně vám řeknu - nevím, co si o ní mám myslet xD Ona je prostě taková... nemyslitelná! No tak, Kas, mluvíš tu o anime, ne o Inori! Aha, pravda. No, animace se mi moc líbila, soundtracky byly takové... neobvyklé, ale fajné. Spíš ta příběhová linie se mi na začátku moc nelíbila. Vlastně jsem čekala, že to celé bude rozdělené jenom na arcy, vždycky to byl útok Antibodies, Pohřebáci zasáhnou, vyhrajou pomocí Voidů a konec. Ale celou situaci změnila smrt Hare. Mrzí mě, že umřela, ale celé to nabilo kvalitnějšího příběhu podle mého názoru. Konec... s ním úplně nesouhlasím. Buď měl Shu zemřít s Inori nebo oba přežít... takhle je mi Shua celkem líto.

Body: 7/10

Poznámka: Víte, že jednu postavu tu daboval dabér Kakashiho-kun? :3 :D
 
 

Reklama