Čtyři živly

Čtyři živly - #03

7. ledna 2014 v 17:21 | Kasumi-san
Druhý den Cherry sdělila ostatním, co našla. "Tohle nemůže být pravda. Mně se to nezdá.". Tak zněl názor Klarisy na Cherrin objev. "Ha!! A měla jsem pravdu, jo, jo!!" radovala se Katie. "No, můžeme pak ve stáji zkusit, jak budou koně reagovat na ty kameny." navrhla Kristen. "Zkusit to můžeme." přikývla Katie. Jeli zrovna autobusem do stáje. "Víte mám pocit že Cherry a Kat mají pravdu. Včera ve stáji jsem slyšela nějaké kroky. Když jsem věděla že jsou u boxu, tak jsem ho otevřela, ale nikoho jsem neviděla." svěřila se jim Kristen. "Hmm, to je divné." přiznala Klarisa. "Ale stejně tomu nevěřím. Ani trochu." dodala a společně vystoupily.

Čtyři živly - #02

19. prosince 2013 v 18:03 | Kasumi-san
Cherry slezla ze hřbetu Nature Life a vyšla z boxu. "Co je?" zeptala se. "Mám nápad. Zajdi prosím za Katie a Klarisou a řekni jim, ať si vezmou voďák a jdou před stáje. Půjdeme na procházku." dala jí pokyny a Cherry přikývla. Zatím, co Cherry odešla, Kristen vzala Tornadův voďák a připnula mu ho na ohlávku. Za chvíli už všechny stály na nádvoří, koně na ohlávce na voďáku. "Můžeme vyrazit." oznámila Kristen a vydala se směrem k pastvinám. Dívky ji s koňmi dohnali. "Proč si svolala tuhle procházku?" zeptala se podrážděně Klarisa, která si s Mustangem tak hezky užívala. "Jen tak, chtěla jsem se projít s vámi." odvětila Kristen. "Víte, mně se to hodí. Na něco jsem přišla." řekla jim Katie. "Na co?" zeptala se Cherry. "No není vám tu něco divného? Kameny, které samy od sebe přiletěly? Koně se záhadnými jmény? Tak podívejte. Cherry má koně jménem Nature Life. Přírodní život! A vybrala si zelený kámen. Není to něco jako znamení přírody? Klarisa má koně jménem Mustang. To sice nijak nenapovídá, ale ten kámen ano! Modrá barva! To je voda! Kristen má koně jménem Tornado. To je Tornádo! A fialový kámen! Vzduch! Můj kůň Tango! Tomu se většinou říká ohnivý tanec! A mám oranžový kámen! Chápete to? Ukazuje to, že v každé z nás je živel!" skončila sdělení svého objevu Katie. "No, Kat, ta jména, to může být náhoda. A takovéhle kamínky najdeš na každém rohu!" řekla Cherry zamyšleně. "Mě to teda taky nepřipadá moc reálné!" přidala se Klarisa. "Myslete si, jak chcete. Já si myslím to." odpověděla tvrdohlavě Katie. Proč nesouhlasí s mými nápady? Hlavně s těmi nejlepšími? Já to nechápu, přemýšlela Katie. "Měli bychom se vrátit." uklidnila je Kristen a otočila Tornada. "Je čas na oběd." dodala.

Čtyři živly- #01

18. prosince 2013 v 15:26 | Kasumi-san
Okay, tohle píšu už dva roky. Začala jsem někdy v létě a doufám, že se to jednou vydá jako kniha. Jmenuje se to Čtyři živly a je to o čtyřech holkách... no, nebudu spoilovat :D . Enjoy! ^.^


"CRRRRR!!!" ozvalo se u dveří. "Ach jo!" Z pokoje u chodby vyšla hnědovlasá dívka. Zívla a přemýšlela, kdo by to mohl být. Došourala se ke dveřím a koukla se kukátkem na chodbu. Zničehonic poskočila radostí a zavýskla. Otevřela dveře. Na verandě stála 3 děvčata. Dívka nalevo měla černé vlasy až k pasu. Na sobě měla bílé šaty a bílé sandály. Uprostřed se na hostitelku dívala holka s mírně rezavými vlasy po ramena a na sobě fialové tričko s modrou sukní. Také měla sandály. Poslední děvče mělo tmavě hnědé vlasy stažené do culíku a na sobě pěkné bílé tričko se Šmoulinkou a šortky. Také měla sandály. Všechny se usmívaly. "Ahoj!" pozdravila je hostitelka. "Ahoj Klariso!" řekly holky sborově. "Hele nevím, jestli sem můžete." řekla jim Klarisa s trochu zoufalým výrazem. "Tak nás pusť a zeptej se." navrhla Cherry. Aby jim to Klarisa ještě oplatila, začala vyjmenovávat jejich jména: "Ahoj Katie, ahoj Cherry, ahoj Kristen!" Pustila je dovnitř. Pak se podívala na sebe do zrcadla. "Jejda, já tady cáberuju v pyžamu! Zujte se a jděte do obýváku, já se zatím převlíknu." oznámila kamarádkám a zmizela ve svém pokoji. Dívky se zatím zuly a zamířily do obýváku. Sedly na pohovku a tajuplně na sebe mrkaly. V tu chvíli přišla už normálně oblečená Klarisa. Na sobě měla džínovou sukni, černé tílko a přes něj kratší tričko pod prsa. "Tak co vás sem přivádí?" zeptala se kamarádek. "Tohle." řekla Katie a strčila jí před nos její mobil. "Přivádí vás sem stáj Eqimorr?" zeptala se nechápavě Klarisa a naklonila se k nim, aby je přes mobil viděla. "Ale ne! Tohle!" řekla Katie a začala číst: "Vítáme u nás 4 nové jezdkyně! Jmenují se: Catarina, Klarisa, Charlotte a Kristen, ale jinak jim můžete říkat Katie, Cherry, Klarisa a Kristen. Nyní mají přidělené tyto koně: Mustang, Nature Life, Tango a Tornado. Hodně štěstí!!"
"Hustý!! Jak jste to zařídily??" vykřikla úžasem Klarisa. "Normálně jsme tam šly a objednaly to, jak jinak?" odpověděla s úsměvem Katie. "No to je mi jasný, ale kde jste na to sehnali peníze?" ptala se dál Klarisa. "Dlužili Katie jednu laskavost, protože ona skákala za jejich stáj místo jiné jezdkyně co si zlomila ruku." odpověděla Kristen. "A můžeme jít do stáje hned teď?" zněla další otázka. "Jasně." přikývla Cherry. "Tak na co ještě čekáme?" vykřikla Klarisa a všechny se šli převléknout do něčeho vhodného do stáje.
 
 

Reklama