Změny

10. května 2014 v 11:53 | Kasumi-san |  Klasika mého života
Písnička: *nothing*
Anime: Guilty Crown
Manga: -----


Ták! Jak se líbí lay? ^^
Ani nevíte, jak dlouho jsem ho vybírala :'D Ale s výsledkem jsem víceméně spokojená :3 Je to takové... hezky světlé, navíc fantasy... no prostě paráda! :3
MAKY.OREL podle mně dělá super layouty, ačkoliv tu a tam dominovaly i od jiných (bystřejší by si všimli, že v jednu chvíli byl blog katastroficky fialový, pak bílý (a to se nedalo nic přečíst :D) a potom ještě jednou fialový :D Prostě mě mrzí, že tak hezké laye jsou na staré nastavení blogu a ne na to nové... ale což.
A i já možná někdy budu dělat laye... pokud na to budu mít vůbec nervy :'D

No a s tím to přináší i pár dalších obohacení -

- Ankety. Rozhodla jsem se, že se víc budu zajímat o váš názor a skoro pod každý článek budu dávat nějakou tu anketu (a někdy to budou i troloviny bez smyslu :D )

- Pak jsem si říkala, že udělám lépe to oddělování (povídky, anime, manga atd.) a v následujících týdnech si zkusím udělat vlastní buttony na jednotlivé kategorie :D (používám odborná slova! :D )

- Taky mám novou ikonu :D Tu sem dám až později, ale mohli jste si všimnout, že ta stará zmizla.

- A taky přijímám nová SB, protože ty předchozí dvě jsou nějak neaktivní, navíc to chce ještě víc SB! :D A ještě něco: kouknu se po nějakém dalším členství, ať je na blogu co nejvíc kravin! :D

P.S. Náladu píšu v obrázku nejníž ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama