Březen 2014

Anime ve dvou

19. března 2014 v 8:28 | Kasumi-san |  Klasika mého života
Čus! Já zas ožila :D ^^
A přináším vám jedno téma - dopředu vás ujištuji, že nejde o mě a nějakého otaku kluka! :D Já jsem stále Forever Alone :3
Jde o koukání na anime společně se ségrou - hai, ségra je taky otaku :3
Společně máme rozkoukané Kuroshitsuji II, vzhledem k tomu, že obě máme stejný názor na Sebáka (nová přezdívka pro Sebastiana, přesněji Sebák Jebák :´D ), je to docela zábava.
Protože jsem se chtěla již dřív koukat na anime ještě s někým, tak jsem to teda vyzkoušela se ségrou, proto níže píšu, jaká plus i mínus to má.

PLUS:

- Můžete se sousedem diskutovat mezi (tedy, pokud se to zrovna hodí o.O )
Někdy, když mě zrovna napadne něco, co bych mohla podotknout, řeknu to hned (pokud se tam teda neodehrává něco... zajímavého), dělá to tak i ségra, někdy se dokonce shodneme. A když ne, tak stopneme díl a diskuze začíná :D

- Stejný pohled na postavu/y vytvoří dost vtipné komentáře
Sem dám dokonce příklad: Když jsme na to začaly koukat, ten den jsme měly k večeři hranolky (holky nezdravé xD ), a když jsme snědly, co jsme daly, ségra ještě přinesla misku se zbytkem těch studených, abychom to jedly. A ten, kdo viděl aspoň jednu sérii Kuro, jistě zná Sebákovy zbraně - jídelní nože.
Mnom, ségra přišla s tím, že si dala několik hranolek stejně, jako on a teď ho začala předvádět - HRANOLKOVÝ SEBÁK! :´DDDD

MINUS:

- Musíte u toho být oba
Většinou já jsem pryč, zatím co nee-chan se povaluje doma, ale slíbila mi, že se nebude koukat beze mne. Zatím to dodržuje, ale když já mám čas, ona zase nechce, nebo má zas něco ona. Většinou se na to najde čas hlavně o víkendu, kdy jsme doma obě (teda krom téhle soboty :D ). Vzhledem k tomu, že já mám ještě rozkoukané SnK, tak mi to ani nijak nevadí, ale ségra kouká na staré episody Fairy Tailu, což já považuju za nedostatek rozkoukaného anime.

- Je těžké najít stejné anime, které se bude líbit oboum
S tímhle případem jsem se teda nesetkala, ale je taky možné, že se to může stát. Každý máte rád jiné anime, každý viděl jiné, potom je hned těžší najít něco, u čeho se budete bavit oba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale pokud se přes ty problémy přenesete, můžu vám garantovat, že si to užijete ^^
Jak je to s vaší zkušeností anime ve dvou? Pište do komentů! ^-^

Bettas

19. března 2014 v 8:14 | Kasumi-san |  Niwat

Devila BloodWolf

19. března 2014 v 8:13 | Kasumi-san |  Niwat