Moje RPG historie

21. února 2014 v 12:24 | Kasumi-san |  Klasika mého života
Protože jsem tu poslední dobou moc nežila, jenom jsem přidala obrázky vlčích podob a ani tu recenzi na včerejší díl jsem sem nehodila, rozhodla jsem se vám to vynahradit a rozepsat se tu trochu o mé historii v textové Role Playing Game - RPG.

Začalo to celkem jednoduše - s počítačem jsem byla už velký kamarád ( a naše kamarádství je věčné xD ) a ani nevím, jak, narazila jsem na svou první RPG - o elfech. Jak se jmenovala, to si už nevybavím, snad ani adresu, ale hrozně mě to bavilo. Každý den po škole, každé ráno o víkendu jsem vytáhla noťas, zapnula ho a aý do večera hrála tu textovou hru, nic jiného v tom prohlížeči otevřené nebylo.


Byla jsem tenkrát ještě pěkně hloupá, ale protože jsem se v tomhle světě pohybovala poprvé, není divu. Totiž, hrála jsem, že jsem tam byla už od začátku, ne, že jsem tam přišla. A jednou se tam po dlouhé době objevila hráčka jménem Mahtiel. Byla ze mě dost překvapená, že jí o tom prý nic adminka neřekla. A tak mě od základů přeučila, jak se přichází na novou hru. Naučila mě základy, taková RPG učitelka.
Takže jsem se to naučila, jak to mělo být a pokračovala jsem. Hru jsem si užívala, neomrzela mě. Ale jednou ji zrušili. Adminka neměla dostatek času a já jí musela dát za pravdu, skoro se tam neobjevila.
Tak skončilo mé první RPG. Ještě někdy se tam chodím podívat, ale to bylo naposledy asi v květnu minulého roku.

Dále si nejsem úplně jistá, co bylo. Matně si vybavuji nějakou vlčí RPG, která byla inspirována podle anime Wolfs Rain (a na to jsem přišla docela nedávno xD )
Taky si vzpomínám na koňskou RPG, kde to ale bylo jaksi mrtvé a já marně čekala, kdy mě tam přidají. Nikdy se tak nestalo, tedy alespoň myslím.

No a právě v této době mě napadl příběh Čtyři živly (který jsem mimochodem dlouho nenapsala, ale nevím, jestli bude pokračovat, nějak s ním nejsem spokojená...) a začala jsem rozjíždět vlastní RPG. Založila jsem tzv. Felsii. Pozvala jsem tam mé kamarádky, ale musím říct, že to moc nezkvétalo, právě naopak. Za měsíc bylo po RPG.

Pak nastala další doba temna, nepamatuji si, co se stalo. Skoro předminulý rok mé oči spatřily RPG alias Kouzelnickou školu Garbo Aula. Tohle bylo RPG bylo pro mě docela podstatné, ovlivnilo můj život a to dost. Však uvidíte.
Áno, áno, nastoupila jsem tam jako malý čarodějnický učeň. Docela mě to tam bavilo, jednou jsem potkala takovou osůbku - Uzumaki Yumiko.
Tak schválně, komu je to povědomé? Zvláště to příjmení (Uzumaki, v japonštině říkají příjmení jako první). A pak tu byla i Uchicha Liwia. HA! Další Narutovský klan!
Ano správně. Setkala jsem se s otaku. A Uzumaki Yumiko byla jinchurrikki Kyuubiho. Čím dál více jsme spolu hrály, až jednou jsem si jí přidala na Facebooku. Zjistila jsem, odkud to všechno pochází, Kyuubi, Uzumaki, Uchicha a jinchurrikki.

Po čase Liwia Uchicha někam zmizela a přišla sem Uzumaki Kushina! Ano, ona! :3 Byla to Yumičina teta, to znamená, že Yumiko měla za bratrance Naruta! xD
Každopádně, vlastně díky Yumiko jsem se začala dívat na anime. Ano, Naruto byl první. Naruto Shippuuden byl první. Nejdříve jsem se na to koukala jenom z nutnosti, abych rozuměla hraní, ale pak mě to chytlo. Počkat! Odbíhám od tématu, pardon :D

Ale Garbo taky zrušili, ačkoliv osoba, která za Yumiko hrála, zůstala na mém FB a je tam doteď.

Zas jsem chtěla nějaké RPG o koních. Narazila jsem na stránku stáje pod jménem Virtuální stáj Archie. Sice to tam zabíralo moc času, ale líbilo se mi tam. Bavilo mě to, ale po čase... mi to do rozvrhu lezlo trochu moc, nestíhala jsem domácí úkoly a někdy jsem ani nestihla na tu stáj zajít. Takže to byl pro mě konec dalšího fajn RPG.

Od té doby, co zrušili Garbo a Archie je taky někde konec, jsem na několika RPG najednou. Jedno jsem měla založené ( Wolrd of Sunset ), ale to už je taky z branami Matrixu.
Hraji několik ninjovských RPG (čtěte: už jsem na ně nějaký ten pátek nepáchla o_O )
Teď hraji hlavně Niwat, o kterém tu máte pár těch obrázků.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama