Proč jsem ráda, že nejsem hezká ani oblíbená

21. ledna 2014 v 20:23 | Kasumi-san |  Klasika mého života
Takže! Určitě to někteří z vás znají: Nejste populární, nikdo vás "nemá rád" a připadáte si, jako by jste neexistovali, možná si myslíte, že vám krása moc nepřeje. Já jsem na tom podobně. Někomu to sice vadí, ale já jsem naopak ráda. Proč?

1. Mám více času pro sebe a své zájmy
Áno, áno. Kdybych byla hvězdou třídy, nic jako anime, RPG, psaní nebo koně by asi být nemohlo. Všichni by se mnou chtěli chodit ven, chtěli by u mě přespat, jít se mnou do obchoďáku a podobné věci, kterými žijí populární bytosti. Já ven moc ráda nechodím, tedy, nemám tam co dělat a když je někdo u mě, nevím, jak ho zabavit. Proto mám čas na anime, RPG a podobné zájmy.

2. Nejsem otravováná blbečky
Snad všechny oblíbené dámy z naší třídy mají hezký ideální obličej a tělo a nebo se o ně kluci prostě zajímají. Avšak někdy to jejich otravování leze na nervy i mě a to nejsem oběť nikdy. Prostě chlapci prahnou po pozornosti dívek. Kradou jim věci a naivní holky je samosebou zase honí a chytají věci. Přesně to, co kluci chtějí. A když ani to nezabere, tak se jejich ruce přiblíží k jejich tělům, jedno je jim, jestli následuje osahávání či poplácání po čemkoliv. To si taky nechám ujít.

3. Hádky se mi vyhnou
Protože nejsem ve středu třídy většina hloupých "žabomyších" hádek se mi vyhne a tím se mi vyhne i stres a strach ze školy. Vlastně díky tomu, že nejsem ve středu, tak většinu těhle sporů a podobných vztahů sleduju z povzdálí a mám o tom vlastně větší přehled, než účastníci hádek. Což je fajn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama