Nový vzhled

4. ledna 2014 v 14:27 | Kasumi-san |  Klasika mého života
Já vím, už jsem ten lay měnila o Silvestru. Ale tenkrát jsem nebyla vůbec spokojená. Celé mi to přišlo strašně... odbyté. Proto mi to nedalo spát (ne doslovně, já spím :3 ), a zase jsem začala pátrat na Googlu. Nejdřív jsem hledala nějaký anime lay, ale nějak se mi nepovedlo, ani když jsem plánovala ho objednat. Nuže jsem náhle narazila na jeden už moc nepoužívaný blog. Prozkoumala jsem jeho laye, a byly úžasné. Líbil se mi Underwater, protože jsem vodomilka ^w^ Proto jsem si ho tedy důkladně prohlédla a stáhla.

Překvapil mě celý balík obrázků a písma, ve kterém se však dalo zorientovat. Proto jsem počala nastavovat.
Bála jsem se, že lay bude už starý a dělaný na staré nastavení blogu. Ale nebyl. Byl relativně z téhle doby, což mi hrálo do karet. A zjistila jsem i magořinu - nastavování laye mě bavilo! Opravdu, měla jsem z toho potěšení m (_ _) m . Těšila jsem se na výsledek a ten po hodině nastavování obrázků, dávání odkazů a shánění ikonky opravdu přišel - a vidíte sami. Já jsem se do toho laye zamilovala a nějakou dobu tu asi pobude, než se rozhodnu najít nový.
Jediné, s čím nejsem moc spokojená, je to menu. Já osobně jsem zvyklá na menu na levé straně, ne na pravé, ale co se dá dělat - holt si budeme muset zvyknout. Jediné, co ještě dodělám, je ikonka, ale to nebude problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alejandrina Alejandrina | Web | 4. ledna 2014 v 14:47 | Reagovat

Ten lay je moc krásný, takový jemný, hodí se tady! :)

2 Kasumi-san Kasumi-san | 4. ledna 2014 v 14:50 | Reagovat

[1]: On tu někdo žije O.O Díky moc ^.^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama