Kuroshitsuji - Black Butler

16. ledna 2014 v 13:12 | Kasumi-san |  Kuroshitsuji
(obrázek je zase z Akiny ^.^ )

Název: Kuroshitsuji / Black Butler (Jo! Už si pamatuju, jak se to jmenuje xD )

Překlad: Černý sluha (tématické, však? :D )
O čem to je: Je mu teprve dvanáct let a už je hlavou rodiny. Zřejmě to bude tím, že jeho rodiče mu zavraždili a jeho se zabít pokusili. Bylo by se jim to podařilo, kdyby Ciel Phantomhive neuzavřel smlouvu s démonem. Ten mu pomůže vypátrat a eliminovat vrahy jeho rodičů, na oplátku dostane Cielovu duši. Mezitím, než se jim podaří zjistit, kdo zavraždil Cielovi rodiče, musí démon uposlechnout každý jeho přímý rozkaz. Důkazem této smlouvy je znak na Cielově oku a démonově ruce. A tak Ciel s novým sluhou Sebastianem Michaelem zažívá spousty dobrodružství, jež spějí jen k jednomu konci…
(Akihabara)

Nejoblíbenější postavy z tohoto anime: Ciel, Pluto, Greil (nejpodivnější Shinigami, co jsem kdy viděla, ani Ryuk na něj/ni nemá xDD )

Nejsrandověnjší momenty: Myslím, že každý mi dá za pravdu; Sebák Jelen! :'D Já jsem pouze nějaký jelen! x'D

Nejsmutnější momenty: Požár Londýna...? :D

Nejepičtější momenty: Ghuummm... *pokouší se přijít na něco, kde by nebyl ten šampón Sebastian*

Celkový názor: Ani jsem nevěděla, co od toho anime čekat. Abych pravdu řekla, ani si už nevzpomínám. Ale anime je to dobré. To ano. Začátek se mi sice zdál takový... beztvárný, ale to je něco jako u Naruto SP - nejdřív různá směsice příhod, které se začnou postupně spojovat, až vznikne jeden směr. Prostě ideální styl.
Jedinou chybu, kterou bych vytkla (ale tu nebudu počítat do bodování :D ) je démonský sluha Seb! >_< Prosím jeho fanynky, aby mě tentokrát neukamenovaly, příště vám to už dovolím xD Já jsem prostě alergická na takovéhle "vždy dokonalé" a ještě k tomu sexy postavy (např. Sasan) (ale to sexy jsem použila jenom proto, jak ho vidí většina! xD o.O )

Body: 9/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama