Leden 2014

Něco o mé duši

29. ledna 2014 v 20:29 | Kasumi-san
Obrázek je od Aurora Star


Ták! Tady vám sepisuju něco o mě ^^
Obecně
Je mi ---náct, bydlím v Praze. Mám hnědé vlasy, tmavě hnědé oči, krev červenou. Nejsem ani žena, ani muž, dokonce ani hermafrodit, jsem unicorn *feel like a unicorn* Chodím na ZŠ a příští rok chci přejít na gympl (a to fakt nutně, už mi z našich lidí ze třídy šibe .____. ) Nesnáším matiku a fyziku, miluju tělák, PC a děják :3

Koníčky - Otaku
Jsem otaku (ehm :D ), což znamená, že se dívám na anime, čtu mangu (pokud nějakou mám nebo pokud mi jí nezastíní povinná četba ._. ), poslouchám JMusic a Vocaloidy a prostě jsem fanouškem Japonských výtvorů :3 V únoru (asi 12.) to bude rok, co mé oči spatřily první anime - Naruto SP! Moje best anime x33 Anime jsem viděla asi 8, v plánu mám další 4. Mangy jsem četla dvě. Vocaloidi se mi líbí, nejradši mám Miku, Luku a Kagaminovic dvojčata :3 :D U JMusic jsou to hlavně Ikimono Gakari a 7!! - mají super písničky (y)
Toužím jet na nějaký con, ale to asi později...
BREČÍM U ANIME A NESTYDÍM SE ZA TO ^^

Koníčky - Koně
Poprvé na koně jsem se na koně posadila asi ve 3 letech, ale to jsem na něm mohla jezdit pravidelně až od 10 let. Jezdím ve stáji Trojan, již 2 roky a miluju to tam. Oř mého srdce má jméno Sany, je to ČT a je to valach - božský kůň, když vyjmeme jeho lenost. Ale já mu rozumím, jsem líná až až :D Mám kompletní jezdeckou výbavu - helmu, páteřák, bičík, pérka, chapsy, dvoje rajtky, potom mám ještě pólo podkolenky a krásnou sponu do vlasů na drezuru :3

Koníčky - RPG player
První RPG jsem hrála v 8 letech. Byla to elfí RPG, taková hezká klasika. Každý den jsem se tam ráno přihlašovala a hrála a hrála :3 . Hrozně mě to bavilo, a když to RPG zrušili, bylo mi to strašně líto. Ani už nevím proč, nějak jsem začala hledat další RPG a od té doby jsem stále zkušenější a zkušenější. Teď jich hraju několik, ale denně chodím jenom na jedno, na ta ostatní jsem už dlouho nevpadla :DD Hrála jsem za člověka, anděla, pokusné monstrum s jedním psycho okem, koně, jezdce, elementárního ovladatele, elfa, ninju a kouzelníka, za vlka.

Hudba, filmy atd.
Nesnáším horory, spíš komedie, fantasy a podobně. Co se týče hudby, poslouchám všechno, co má rytmus a v notách křížky ( já fakt nevím, proč :D ). Mám tendenci si pobrukovat, nejlíp zpívat na vše, ačkoliv to zní, jak kdyby mě někdo týral :D To nechcete :D
Filmy vybírám podle názvů a obrázků, případně podle toho, co se píše o ději.

Jídlo
Miluju jídlo a jím skoro všechno krom koprovky, křenu, pomerančů a jater O.O


Proč jsem ráda, že nejsem hezká ani oblíbená

21. ledna 2014 v 20:23 | Kasumi-san |  Klasika mého života
Takže! Určitě to někteří z vás znají: Nejste populární, nikdo vás "nemá rád" a připadáte si, jako by jste neexistovali, možná si myslíte, že vám krása moc nepřeje. Já jsem na tom podobně. Někomu to sice vadí, ale já jsem naopak ráda. Proč?

1. Mám více času pro sebe a své zájmy
Áno, áno. Kdybych byla hvězdou třídy, nic jako anime, RPG, psaní nebo koně by asi být nemohlo. Všichni by se mnou chtěli chodit ven, chtěli by u mě přespat, jít se mnou do obchoďáku a podobné věci, kterými žijí populární bytosti. Já ven moc ráda nechodím, tedy, nemám tam co dělat a když je někdo u mě, nevím, jak ho zabavit. Proto mám čas na anime, RPG a podobné zájmy.

2. Nejsem otravováná blbečky
Snad všechny oblíbené dámy z naší třídy mají hezký ideální obličej a tělo a nebo se o ně kluci prostě zajímají. Avšak někdy to jejich otravování leze na nervy i mě a to nejsem oběť nikdy. Prostě chlapci prahnou po pozornosti dívek. Kradou jim věci a naivní holky je samosebou zase honí a chytají věci. Přesně to, co kluci chtějí. A když ani to nezabere, tak se jejich ruce přiblíží k jejich tělům, jedno je jim, jestli následuje osahávání či poplácání po čemkoliv. To si taky nechám ujít.

3. Hádky se mi vyhnou
Protože nejsem ve středu třídy většina hloupých "žabomyších" hádek se mi vyhne a tím se mi vyhne i stres a strach ze školy. Vlastně díky tomu, že nejsem ve středu, tak většinu těhle sporů a podobných vztahů sleduju z povzdálí a mám o tom vlastně větší přehled, než účastníci hádek. Což je fajn.

Naruto Shippuuden 345

16. ledna 2014 v 17:40 | Kasumi-san |  Naruto SP
Očekávání: Vzhledem k tomu, že se v obraze k příštímu dílu zmínili o onom obklíčení Rin a Kakashiho Mlžovci (proč zrovna oni?! TT_TT ) jsem čekala s velkými představami.

Po zhlédnutí: Tak moje hodnocení je tak něco mezi 4-5 (z deseti). Musím říct, že jsem se o Hashiramovské hmotě dozvěděla mnohem víc, než jsem tušila. Bože, bílý spirálák byl dokonalý! xD Úplně mi připomínal tehdejšího skvělého Tobiho, srandovního hodného kluka závislého na slovu "Senpaiiiiiiiii!!". Ono i tím vzhledem to bylo podobné. A co furt měl s tou velkou? xD Ne, to bylo dokonalé :D
Mno, jedeme dál. Náhle přišla zpráva o tom, že jsou (cituji): Rin a pako Kakashi v nebezpečí. You! To Obita vybudilo k nějaké činnosti. A Spirálovec se přidal! Jaké dokonalé duo xD Když Obito dorazil na místo činu- technicky v nesprávnou chvíli. TOTÁLNĚ nesprávnou chvíli. Chvíli, kdy se celý změnil. Chvíli, která byla vlastně nedorozumění. Chvíli, která ho změnila. Chvíli Rininy smrti. Já bych mu upřímně nepřála to vidět. Stala se z něj krvelačná bestie. A Mlžňáci to schytali. *dramatická odmlka*

Manga

16. ledna 2014 v 13:45 | Kasumi-san |  Manga
Další otaku záliba - manga. Japonský komiks, díky kterému existuje anime (většina anime se dělá podle mang).
Manga je černobílá, dělaná do detailů Čte se z prava doleva (z čehož potom můžete mít tendenci číst tak i tehdy, kdy se čte opačně TT_TT ).
Taky jsem se sepsala mangu, kterou jsem četla.
Enjoy!

Anime

16. ledna 2014 v 13:29 | Kasumi-san |  Anime


Pokud jsi otaku, jistě je ti toto slovo známé.
Pokud ne, nevadí, tím spíš by si se jím mohl stát ^.^
Anime je japonská animace. Japonsko je jimi samosebou proslavené, existují miliony anime na různé žánry, ať je to fantasy, román, sportovní nebo dokonce hentai.
Tak neboj a přidej se k otaku! Výše máš anime, které jsem viděla, případně si z nich můžeš vybrat :3


SB

16. ledna 2014 v 13:22 | Kasumi-san
Přišel ti můj blog zajímavý a chceš si vyměnit ikonky - stát se SB? Oh, tak to mě těší ^.^
Ale předtím než se staneme SB (super blbci, mwehehe 3:D ), prosím vyplň mi tohle do komentářů
A pokud nemáš ikonku? Nevadí, prostě napíšu tvé jméno s odkazem ^-^

1. Jméno (pokud máš ikonku, nemusíš vyplňovat)
2. Adresa (MEGA důležitá)
3. Jak často sem budeš chodit?
4. Jsi otaku? (pokud ano, přijetí je jisté :3 )

Fajn, až tohle vyplníš, můžeme být super blbci :D .
Abych když tak věděla, že jsem chodíš, nebude od věci tu někdy nechat koment ^o^

Kuroshitsuji - Black Butler

16. ledna 2014 v 13:12 | Kasumi-san |  Kuroshitsuji
(obrázek je zase z Akiny ^.^ )

Název: Kuroshitsuji / Black Butler (Jo! Už si pamatuju, jak se to jmenuje xD )

Překlad: Černý sluha (tématické, však? :D )
O čem to je: Je mu teprve dvanáct let a už je hlavou rodiny. Zřejmě to bude tím, že jeho rodiče mu zavraždili a jeho se zabít pokusili. Bylo by se jim to podařilo, kdyby Ciel Phantomhive neuzavřel smlouvu s démonem. Ten mu pomůže vypátrat a eliminovat vrahy jeho rodičů, na oplátku dostane Cielovu duši. Mezitím, než se jim podaří zjistit, kdo zavraždil Cielovi rodiče, musí démon uposlechnout každý jeho přímý rozkaz. Důkazem této smlouvy je znak na Cielově oku a démonově ruce. A tak Ciel s novým sluhou Sebastianem Michaelem zažívá spousty dobrodružství, jež spějí jen k jednomu konci…
(Akihabara)

Nejoblíbenější postavy z tohoto anime: Ciel, Pluto, Greil (nejpodivnější Shinigami, co jsem kdy viděla, ani Ryuk na něj/ni nemá xDD )

Nejsrandověnjší momenty: Myslím, že každý mi dá za pravdu; Sebák Jelen! :'D Já jsem pouze nějaký jelen! x'D

Nejsmutnější momenty: Požár Londýna...? :D

Nejepičtější momenty: Ghuummm... *pokouší se přijít na něco, kde by nebyl ten šampón Sebastian*

Celkový názor: Ani jsem nevěděla, co od toho anime čekat. Abych pravdu řekla, ani si už nevzpomínám. Ale anime je to dobré. To ano. Začátek se mi sice zdál takový... beztvárný, ale to je něco jako u Naruto SP - nejdřív různá směsice příhod, které se začnou postupně spojovat, až vznikne jeden směr. Prostě ideální styl.
Jedinou chybu, kterou bych vytkla (ale tu nebudu počítat do bodování :D ) je démonský sluha Seb! >_< Prosím jeho fanynky, aby mě tentokrát neukamenovaly, příště vám to už dovolím xD Já jsem prostě alergická na takovéhle "vždy dokonalé" a ještě k tomu sexy postavy (např. Sasan) (ale to sexy jsem použila jenom proto, jak ho vidí většina! xD o.O )

Body: 9/10

Vlk

15. ledna 2014 v 15:19 | Kasumi-san |  Paralelní podoby
Tady mám svoji podobu jako vlka, zároveň jsem ji použila jako obrázek pro mého vlka na RPG Niwat.


You!

15. ledna 2014 v 13:29 | Kasumi-san |  Deník
Čao, lidi!
Dlouho jsem sem nic nehodila, tak proč ne, že? :D Mám magorskou náladu O.O Sháním si totiž nějaké SB, dlouho jsem nebyla a žádným RPG, takže jsem teď psala jak magor a navíc kámoška od koní mi hodila link na jedno vlčí RPG, které je na moje chápání moc těžké *drbe se jako opice* Ale asi se přidám :D

Doma máme spoustu dobrot! Zbytek Big Milk a moje křupky (když to tak píšu, tak toho není moc :D )

Mimochodem, když už jsme u jídla, v neděli jsem měla MEGA fail.
Aneb má inteligence se rovná úrovni ponožky...
Dělám mě a ségře zapékaný tousty, strčím je tam a sednu ke compu, abych se zabavila, než se ty tousty udělají. Po cca. 10 minutách se jdu podívat, usoudím, že už jsou. Kiki to jde zkontrolovat (protože některé moje kuchyňské pokusy skončily katastrofálně) a řekne, že jsou moc syrové. Tak tam strčí ty druhé a zaklapne. Po chvíli řekne:
"Kláro...?"
"No?"
"Už vím, proč jsou ty tousty tak syrový."
"Proč?"
"PROTOŽE JSI TEN ZAPÉKAČ NEZAJPOJILA!"

A já propukla v mega smích xDDDD Prostě jsem tupá no o.O A mám hláááááááááád! (jak říkám, mám magorskou náladu O___O )


Naruto Shippuuden 344

9. ledna 2014 v 18:05 | Kasumi-san |  Naruto SP
Očekávání: Když jsem zjistila, že Naruto přestávka nebude trvat dva, ale tři týdny, byla jsem zklamaná, proto jsem se docela těšila.

Po shlédnutí: Super (y) ! Tedy, více méně to o něčem bylo, ale zklamalo mě, že tam byl zase flashback do Kakashi Gaiden. To bych to mohla vyprávět slovo od slova pořád dokola. Madara-sama! Kami náš! Ako epicky řekl, že ani jeden kage nejsou úplně v pořádku, so epic *_* . Chudáci Kage, ten bůh jim teda dal natřít...
Mnom, co se týče záchrany Obita, úplně jsem nepochopila to s Hashiramovskou kůží, ale to je chyba má, ne jejich. Snad to má hlavinka pobere. Musím dát za pravdu jedné otaku, od které jsem četla dávno, dávno jeden koment: Dokolečka tam Obito opakoval, že s Kakashim Rin ochrání.
To mi připadá k tý holce strašně nefér. Konec konců, i ona není tak nezkušená kunoichi, aby se nedokázala ochránit sama, ne aby ji z bryndy tahal někdo další. A slova Madary-sama - dost pesimistická, ale pravdivá. Musí se mu to nechat.
Nový ending je fajn, zvláště, když uvážím, že už mi ten starý lezl na nervy. Při něm jsem si uvědomila, že vlastně ještě zjistíme, jak vlastně Rin umřela (ano, vím příčinu, ale nevím úplný děj). Na to se těším, protože to bude už v příštím díle (y) :3

P.S. Co se s tím Obitoušem stalo? Když se probudil u Madary, ještě z něj sršela trochu vtipu, teď ani jiskřička. Člověk se mění...