Fiktivní profily na FB

24. prosince 2013 v 11:29 | Kasumi-san |  Deník
Tak i mě už to zasáhlo. I já už udělala profil na FB. A ne jeden. Rovnou dva!
První profil je pod jménem Kasumi Hituno. Tohle jméno si už beru dlouho a jsem s ním moc spokojená. Ale dneska mě napadla další postava... ségra pro Kasumi. Jmenuje se Hiro. Hirot Hituno. Tak mě napadlo si o těch dvou napsat povídku na Vánoce. Do soutěže na blog ji nepošlu, je moc pozdě :D Shlédnu díl anime a půjdu na to...

A rozhodla jsem si zahrát i na "Bořiče mýtů" . Na tenhle pořad se moje opravdová ségra dívá jako magor, upřímně jí musím dát za pravdu, je docela fajný :D. Já myslím, že asi budete vědět, o co jde, a jestli ne...
No, jsou prostě dva chlápci jménem Adam a Jamie, kteří mají spoustu zkušeností se speciálními efekty. A ti mají pořad zvaný Bořiči mýtů. Zkoušejí tam různě mýty, jestli jsou pravdivé nebo ne a já jsem se rozhodla jít v jejich stopách.
Jistě znáte Vánoční zvyk o Zlatém prasátku. Držíte hladovku až do večera a pak můžete vidět Zlatého čuníka. Upřímně mi to připadá jako kravina, protože jediný způsob, jak to prase vidět je z halucinací z hladu (O_O), ale proč ne, že?
Takže jsem se rozhodla, že to zase zkusím. Předpředminulý rok jsem to už zkusila. Seděla jsem přesně u tohohle stejného počítače, projížděla jsem Alíka (pro mě to bylo tenkrát něco, jako teď FB) a hrála jsem hru o banánech. Náhle jsem na ně dostala chuť, tak jsem vstala a šla si jeden vzít.
Že mám hladovku, to jsem si uvědomila, až když jsem ukousla špičku banánu a spolkla ji. Takže pozdě :D

Ale tentokrát neskonám! Já to vydržím! *odhodlaný pohled* Takže mi držte palce! :3

(Já už nemusíím... já už ho vidím! xD )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama