Naruto Shippuuden 339

21. listopadu 2013 v 17:50 | Kasumi-san |  Naruto SP
Očekávání:
Docela jsem se těšila, protože když jsem viděla ukázku do dalšího dílu a byl ten nebyl plný Kabuťáska, Itachiho a Sasanky, tak jsem se docela těšila, protože se tam mihnul i Madara-san a Kagové, takže jsem hlavně Madarovi-san věřila, že z toho udělá epickou parádu, jako v díle, kde tam vpadnul :D :3
Po zkouknutí:
Fajn, musím říct, že mě Madara-san teda zklamal. Začátek:
Já: Yattáá, je tam Madara-san! *vítězný taneček*
Ale nakonec to byla docela nuda. Susano´o se hýbalo jako zombie na pochodu, Kagové jenom blábolili, vyjma okamžiku, kde Madaru-san docela luxusně lapili, ale on je zase vytrollil tím Susano´o, což bylo boží. Moc se mi líbilo, plus jak Kagové čučákovali jak spadlí z višně, docela jsem Madaru-san podcenila.
*blik cvak, záběr Kabu-Ita-Sasu*
Kabuto mi dal opáčko pečetí, bezva (zapamatovala jsem si draka, LOL). Zjistila jsem, že Itachi byl vlastně jediný, který dokázal Sasukeho přimět k nějakým emocím, za což má ode mě docela respekt, protože emo Uchichu Sasukeho jde k emocím přivést fakticky těžko, jak jsem se přesvědčila v předchozích dílech.
No, pokračuju. V dalších momentech se nic moc zajímavého nedělo, až na vzpomínky. Nuže takto: Moc jsem od toho nečekala (dneska nějak všechno podceňuju xD, musím zase dát Kishimotovi-sama víc důvěry :D ), jediný, co jsem zjistila, bylo, že Danzou plánoval nechat Sasánka na živu. To jsem byla fascinovaná, že jsem nedělala ty svoje kravinky, jako normálně, když mi to nepřijde dost epické :D . Ale zase jsem se zklamala v Itachim - zachránci Konohy, že nenechal Sasana žít sám od sebe a řídil se rozkazy jak naprogramovaný robot. No nevadí, pořád je to hero :D .
Ale Edo Tensei je škoda! Byla tam s nimi super sranda, zvláště s Madarou-san a jinchurrikki. To oni zajistili epické díly :3 No, nemůžu mít všechno TT_TT.
Itachi nakonec předvedl trochu upravené klasické gesto big brother. Chvíli jsem si říkala, že dojde na yaoi, ale nic :D. Ani mi to nevadí, já yaoistka nejsem ^^.
A ending! Asi ho začnu nenávidět, protože mi končí díly mého oblíbeného anime! *le naštvaná holka*. Natěšeně jsem čekala na ukázku dalšího dílu. Jak se tam objevil Gyuki-san, udělal mi strašnou radost, protože to, že tam je, znamená, že se vrátíme zase k battle alá Obito a socha Gedou vs. Naruto, Bee, Kakashi, Gai, Kurama a Gyuki :3
A co mi udělalo ještě větší radost a zrudla jsem jak rajče, byl Kakashiho hlas! :333 Jasně, sice tam řekl jenom jednu větu, ale i tak, už jsem trpěla obdobím, kdy jsem ho dlouho v anime neviděla a ani jsem neslyšela jeho hlas = zapomněla jsem jeho hlas T_T
Takže se ultra těším na příští čtvrtek! :33
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama